Zetor, czyli firma którą zna każdy rolnik

Zetor, czyli firma którą zna każdy rolnik

Firma Zetor jest znana praktycznie każdemu rolnikowi. Traktory Zetor w Polsce były i są nadal bardzo popularne. Znaleźć je możemy w wielu przedsiębiorstwach gospodarstwa rolnego w Polsce.

Zetor to firma z tradycją, działa już bowiem od 1946 roku. Ciągle prężnie i dynamicznie się rozwija i każdego roku na targach rolniczych zaskakuje swoich klientów. Zetor ma na swoim koncie (od samego początku powstania firmy) ma bardzo dużo wyprodukowanych rodzajów traktorów rolniczych. Do najbardziej popularnych ciągników rolniczych marki Zetor można zaliczyć:

– Zetor 15;

– Zetor 25;

– Zetor 25A i 25K;

– Zetor Super 50;

– Zetor 25H;

– Zetor 5213;

-Zetor Super 5321;

– Zetor Proxima Power;

– Zetor Forterra;

– i wiele, wiele innych.

Zetor części – gdzie kupić?

W przypadku awarii którejkolwiek z części traktora Zetor, można dokonać zakupów części internetowo. Wystarczy wpisać w internet ,,zetor częśći” i już wyszukiwarka przerzuci nas do licznych sklepów on-line. Oferta w internecie jest bardzo szeroka, do każdego modelu zetora możemy w nim znaleźć części. Zetor części są łatwo dostępne i szybko dostępne. Sklepy internetowe sprzedające części do traktorów Zetor oferują szybkie dostawy zamawianego towaru (nawet do 24 godzin od dokonania zamówienia!). Czas jest bardzo ważny w rolnictwie, nie można sobie bowiem pozwolić na to, aby mieć niesprawne maszyny rolnicze! Wpływa to bowiem źle na organizację całej pracy w gospodarstwie rolnym, jak i generuje straty! A przecież rolnictwo to nic innego jak przedsiębiorstwo, a rolnicy to przedsiębiorcy, który pracują po to, by zarobić! Nie ma miejsca na generowanie strat z powodu niedziałających traktorów! W czasie awarii, którejkolwiek części ciągnika rolniczego trzeba działać szybko. Zetor części są dostępne w internecie zarówno nowe (prosto od producenta), jak i używane (są to tańsze zakupy). Jedno jest pewne, każdy rolnik znajdzie części dokładnie takie jakie potrzebuje! W obecnych czasach w internecie można kupić wszystko!

Share